Na horách

Již více jak 20 let se pohybujeme na strmých svazích. Od samého počátku jednonápravové hydraulické sekačky Brielmaier jsou jádrem kompaktnosti, přičemž křížová konstrukce s nízkým těžištěm přispívá k mnohem efektivnějšímu sečení.

Modelovou řadou „ Duo 6“ se podařilo ve srovnávacích testech porazit mnohem dražší traktory, pokud jde o účinnost sečení, ochranu půdy, včetně provozních nákladů. Při sečení šesti metrů pracovní šířky se Brielmaier řadí na vedoucí postavení v jednonápravových sekačkách.

Komunální technika

Stroje Brielmaier s různým příslušenstvím se vyznačují svojí účinností, spolehlivostí a především vynikají svojí bezpečností. Jsou vhodné pro práci na dálnicích, železnicích, nebo jiných veřejných prostorách s prudkými svahy.

Žací lištu nabízíme v osmi šířkách a mulčovač nabízíme v různých druzích. Kola díky svému patentovanému systému lze využít v různých terénech s ohledem na šetrnost krajiny.

Ochrana krajiny

Šetrnosti k půdě je díky unikátní technologii systému kol. Oblasti, které byly udržovány běžnou technologií a jsou považovány za již ztracené, jsou díky Brielmaier strojům opět účinně obdělávatelné.

Náš patentovaný systém kol sedmi a devíti řádových špičatých hrotů umožňuje téměř neuvěřitelnou opěrnou plochu. Díky každodenní praktické zkušenosti se ukazuje, že naše velkoobjemová kola jsou jemnější alternativou zejména ve vztahu k šetrnosti krajiny.

Mokré louky a pastviny

Brielmaier činní to, co jiní nedokáží ve vlhkém a mokrém prostředí jako jsou mokřiny a bažiny.

Na mokrém a bažinatém povrchu jsou sekačky Brielmaier díky svému patentovanému systému kol velkých rozměrů vždy první volbou. Někdy jako jedinou možnou variantou pro použití do mokřin, bažinatých pastvin a luk.